Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 77

1948. Törekvés TSZ. Br jelvény (28x16mm) + 1949. Törekvés T.V. zománcozott Br jelvény, ritkább darab! (36x28mm) + DN Havasi gyopár fém turista lemezjelvény + DN Törekvés zománcozott, ezüstözött Br kitűző (18x22mm) T:1-2 kis zománchiba
31998.

1948. "Törekvés TSZ." Br jelvény (28x16mm) + 1949. "Törekvés T.V." zománcozott Br jelvény, ritkább darab! (36x28mm) + DN "Havasi gyopár" fém turista lemezjelvény + DN "Törekvés" zománcozott, ezüstözött Br kitűző (18x22mm) T:1-2 kis zománchiba

12 000 HUF
32,43
35,29
1948. M.O.SZ.K. S.E. / Varga László vándordíj 1948. III. fém díjplakett (55x46mm) T:2
31999.

1948. "M.O.SZ.K. S.E. / Varga László vándordíj 1948. III." fém díjplakett (55x46mm) T:2

2 000 HUF
~1950. Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége zománcozott Br kitűző (18mm) T:2 ferde tű
32000.

~1950. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége" zománcozott Br kitűző (18mm) T:2 ferde tű

1 400 HUF
1950. A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata aranyozott, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, eredeti dísztokban T:2- (kopott aranyozás) Hungary 1950. Hungarian Order of Labour - Gold Class gold plated and enamelled Br decoration with thin ribbon in original case C:VF (gold plating worn) NMK 598
32001.

1950. "A Magyar Munka Érdemrend arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, eredeti dísztokban T:2- (kopott aranyozás) Hungary 1950. "Hungarian Order of Labour - Gold Class" gold plated and enamelled Br decoration with thin ribbon in original case C:VF (gold plating worn) NMK 598

6 000 HUF
40
~1950. Kiváló Műszaki Dolgozó zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, eredeti tokban (26mm) T:2 ~1950. Hungary Excellent Technical Worker enamelled decoration with 1949. coat of arms, in original case C:XF
32002.

~1950. "Kiváló Műszaki Dolgozó" zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, eredeti tokban (26mm) T:2 ~1950. Hungary "Excellent Technical Worker" enamelled decoration with 1949. coat of arms, in original case C:XF

1 200 HUF
1954. Sztahanovista kitüntetéshez tartozó igazolvány
32003.

1954. "Sztahanovista" kitüntetéshez tartozó igazolvány

1 000 HUF
1955. DISZ (Dolgozó Ifjúság Szövetsége) - 1955. április 4. 10 Br jelvény (23mm) T:2
32004.

1955. "DISZ (Dolgozó Ifjúság Szövetsége) - 1955. április 4. 10" Br jelvény (23mm) T:2

1 400 HUF
1955. Kiváló Dolgozó zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, hiányos tokban T:2 Hungary 1955. Excellent Worker enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniatur, in deficient case C:XF
32005.

1955. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, hiányos tokban T:2 Hungary 1955. "Excellent Worker" enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniatur, in deficient case C:XF

1 200 HUF
1955. Kiváló Dolgozó zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban (26mm) T:2  1955. Hungary Excellent Worker enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniature, with certificate, in original case C:XF
32006.

1955. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés, Rákosi-címerrel, miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban (26mm) T:2 1955. Hungary "Excellent Worker" enamelled decoration with 1949. coat of arms, with miniature, with certificate, in original case C:XF

1 200 HUF
1957. Vörös Csillag Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. Order of The Red Star gilt, enamelled Br decoration on ribbon, in case C:UNC NMK 611.
32007.

1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1 Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, in case C:UNC NMK 611.

60 000 HUF
162,16
176,47
1957. A Munka Vörös Zászló Érdemrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1957. Red Flag Order of Labour gold-plated enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 596
32008.

1957. "A Munka Vörös Zászló Érdemrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1957. "Red Flag Order of Labour" gold-plated enamelled Br decoration on ribbon C:UNC NMK 596

30 000 HUF
81,08
88,24
~1960-1970. Beruházási Bank - 20 zománcozott törzsgárda kitűző (22x18mm) T:1-
32009.

~1960-1970. "Beruházási Bank - 20" zománcozott törzsgárda kitűző (22x18mm) T:1-

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF