Books: Technics Number of items: 38
2149232
17306
369
Books: Technics
Other collectibles
Pilissy Lajos-Pálvölgyi Árpád-Balázs Fülöp: A fémek és az ember. Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
2105923
17307
369
Books: Technics
Other collectibles
Olivier Darmon: A Bibendum hőskora. Ford.: Róka Zsuzsa. Párizs, 1997., Hoebeke. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2117688
17308
369
Books: Technics
Other collectibles
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
1 800 HUF
2117318
17309
369
Books: Technics
Other collectibles
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő könyvtár. Bp., 1916, Franklin. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel, megviselt állapotban.
1 600 HUF
2117321
17310
369
Books: Technics
Other collectibles
Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, tulajdonosi névbélyegzővel és névbejegyzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, megviselt állapotban.
1 600 HUF
2128199
17311
369
Books: Technics
Other collectibles
25 éves a Bányászati Tervező Intézet.1952-1977. Összeáll.: Érsek Elek. Bp.,1977, Bányászati Tervező Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 800 HUF
2113966
17312
369
Books: Technics
Other collectibles
Torday: A röntgen sugarak felfedezésének története és hatása a természettudományok fejlődésére. Elektron elmélet. A röntgen sugarak tudományos gyakorlati alkalmazásai. Szentes, 1911, Untermüller Ernő-ny., 37+3 p. Kiadói foltos papírkötés.
1 000 HUF
2149801
17313
369
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Szabó László, Zsákay János, Gebhardt János, Mizser János: Bányászatunk 30 éve. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói vászon kötésben, sérült kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2049388
17314
369
Books: Technics
Other collectibles
1 600 HUF
1966365
17315
369
Books: Technics
Other collectibles
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
1832826
17316
369
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
1955445
17317
369
Books: Technics
Other collectibles
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035