Kahána Mózes: Hat nap és a hetedik nap. Bukarest, ,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, a hátoldalán kissé sérült borítóban.
Petőfi Sándor összes költeményei. Eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított új népies kiadás egy kötetben. Bp.,én., Athenaeum, 1 t.+VI+708 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóval.
Arany János kisebb költeményei. Bp., 1883., Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
Finn Ferenc: Lightfoot Kolozs. Ford.: Csontos Gyula, Pintér Sándor. Bp.,1942,Korda Rt. Kiadói papírkötésben, a borítón kis hiánnyal. +Wynn Percy. Képek egy amerikai nevelőintézetből. Ford.: Az Esztergomi Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Bp., 1941., Korda. Kiadói papírkötés.
Dr. Tihanyi Tibor: Úriasan, finoman. Villámszabályok az illemtanból diákok számára. Bp., 1938., Szent István-Társulat, 40 p. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
Mentes Mihály: Fertő. Irredenta versek. Győr, 1922, Szent István Társulat bizománya. Kiadói szecessziós papírkötés. Gerinc sérült, borító kopott és foltos, második lap ragasztott. A borítón Wolf Gyula győri könyvkereskedő bélyegzőjével, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!
Wass Albert: Vérben és viharban. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Tanulmány: Páll András: A magyar ipar és kereskedelem áttekintése a honfoglalástól napjainkig. Nemzeti Könyvtár 91-92. Bp.,1943,Stádium, 128 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Mikszáth Kálmán: A jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Bp.,[1892.],Légrády, 4+200 p. Harmadik kiadás. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel, és kissé kopott borítóval.
Franklin W. Dixon: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp.,én.,Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.