Books: History

Number of items: 138

Megfigyelés alatt... Dokumentumok a Horthysta titkosrendőrség működéséből. (1920-1944.) Szerk.: Beránné Nemes Éva-Hollós Ervin. Bp.,1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15740.

1 400 HUF
Deák István: A szkíta-hun-magyar (szarvas) nép eredete. Bp., 2007, Magyar Ház. Kiadói papírkötésben.
15741.

2 200 HUF
5,95
6,47
Széchényi István: Hitel. Bp.,1991, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói sérült műbőr kötés. Reprint kiadás. Számozott példány (273/1000.)
15742.

1 600 HUF
Edmond és Jules De Goncourt: A Nő a XVIII. században, I-II. kötet. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Műbőr kötésben, sérült gerinccel.
15743.

1 200 HUF
Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói enyhén szakadt papír védőborítóval.
15744.

1 000 HUF
Dienes István: A honfoglaló magyarok. Hereditas. Bp., 1978, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15745.

800 HUF
10
vitéz Arnóczky Mátyás Pál: Egy szívvel - két hazában. Rendületlenül 1956 igazságáért. [Veszprém, 2017, Vesz-Pannon Média Kft.] Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15746.

800 HUF
Máté György: Budapest szabad! Bp.,1980,Móra. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Egészvászon-kötésben.
15747.

800 HUF
Jon Elster: A társadalom fogaskerekei. Bp.,1997,Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15748.

1 000 HUF
Francis Fukuyama: Poszthumán jövendőnk. A biotechnikai forradalom következményei. Ford.: Tomori Gábor. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15749.

2 000 HUF
Dobsa Lajos: Az 1848. évi francia forradalom. Bp.,1948, Fehér Holló, VIII p.+1 t.+67 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, elvált kötéssel. Felvágatlan példány.
15750.

1 000 HUF
15751.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF