Books: Architecture, Art

Number of items: 173

Karel Schulz: Kőbe zárt fájdalom. Michelangelo Buonarroti életregénye. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16686.

800 HUF
Andrew Morton: William & Catherine. London, 2011., Michael OMara Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16687.

Andrew Morton: William & Catherine. London, 2011., Michael O'Mara Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

1 200 HUF
Gábor Anna: A jeruzsálemi szentély. Egy 16. századi metszetsorozat nyomán. Bp., 2019., Balassi. Kiadói papírkötés.
16688.

1 000 HUF
Eörsi Anna: Az internacionális gótika festészete. Bp., 1984., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16689.

1 000 HUF
16690.

1 000 HUF
16691.

800 HUF
16692.

1 600 HUF
16693.

2 200 HUF
5,95
6,47
D. Fehér Zsuzsa: MCP. Molnár C. Pál, a grafikus. Kiadói kartonált kötés, előzéklapból egy rész kivágva, egyébként jó állapotban.
16694.

2 000 HUF
2 db kiadvány Csohány Kálmánról: 1 db Csohány Kálmán emlékkiállítás (katalógus). Szerk.: Krunák Emese. Bp., 1982, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval. + 1 db B. Supka Magdolna: Csohány Kálmán. Bp., 1986, Corvina. Supka Magdonal (1914-2005) által dedikált! Kiadói papírkötésben
16695.

1 200 HUF
Perruchot, Henri: Gauguin élete. Ford.: Keszthelyi Rezső-Lontay László. Bp., 1972, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, volt könyvtári példány, jó állapotban.
16696.

1 000 HUF
Perruchot, Henri: Renoir élete. Ford.: Réz Pál. Bp., 1980, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16697.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF