Maps

Number of items: 134

Magyarország forgalomban levő valamint építés és tárgyalás alatt álló vasutainak vázlatos térképe 1905. évi állapot szerint, kiadja: Klösz Gy. és Fia, szakadással, 40×60 cm
12812.

5 000 HUF
cca 1930 Budai hegyek, cserkészek térképe, cserkész adatokkal ellátta: Dr. Temesi Győző. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 1:37.500, vászonra kasírozva, 69x50cm
12813.

3 000 HUF
cca 1930-38 1 db térkép valamint 3 db térkép és munkafüzet tétel, össz. 4 db: Bükk hegység. Kirándulók térképe 7. szám. II. kiadás. 1:50000. Tervezte és kiadja M. Kir. Állami Térképészet. Miskolc és Eger kisméretű térképével, 1:20000. Vászonra kasírozva, foltos 68x89. + 1938 3 db Térkép- és munkafüzet, Népiskolák számára (Világszép fővárosunk Budapest, Hazánk és a nagyvilág, Édes hazánk Magyarország). Bp., 1938, M. Kir. Térképészeti Intézet. Kiadói papírkötés. Részben enyhén szakadt, hiányos borítóval és lapokkal.
12814.

3 000 HUF
cca 1910 Táborkari térképek 1:75 000. 12 db térkép nagyrészt felvidéki területekről, vászonra kasírozva. Jó állapotban + hozzá áttekintő térkép
12815.

8 000 HUF
Kb 10 db régi és modern térkép, közte régi Budapest is
12816.

1 000 HUF
1913 Atlasz a világtörténelem tanításához. I. köt. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 20+3 p. Kopott egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.
12817.

800 HUF
cca 1983-90 össz 6 db térkép, budapesti temetőkről: 5 db Budapesti Városvédő Egyesület kiadása, a különböző temetőkben (Rákoskeresztúri, Farkasréti két különböző kiadásban, Mező Imre úti, azaz a mai Fiumei úti, Óbudai) nyugvó nevezetes személyek listájával. 1 db Új köztemető, kiadó nélkül
12818.

2 000 HUF
1914 Lemberg környékének katonai térképe, 1: 200 000, kiadja: K. u. k. Militärgeographisches Institut, 62×43 cm
12819.

1 200 HUF
1928 Siófok, Balatonkiliti-Vilmatelep térképe, Magyar Fürdőtérképek I., 1: 10 000, kiadja: Magyar Királyi Állami Térképészet, sok reklámmal, 51×68 cm
12820.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1930 A tatabányai szénmedence bányaföldtani térképe, 1:12 500, kiadja: Magyar Általános Kőszénbánya Rt., 69×77 cm
12821.

1 400 HUF
Nagy Lajos birodalma 1382-ben, készült: Posner Károly Lajos és Fia, 24×30 cm
12822.

1 400 HUF
cca 1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, kopott, szakadt borítóval.
12823.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF