https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 44
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1892166
17194
368
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Gondolat zsebkönyvek 4 db: kardeván Péter: A földrengések és előrejelzésük, Barcza Szabolcs: A csillagok élete. Filep-Bereznai: A számírás története. Kalmár Péter: A kétezer éves papír.
The item is not available
1970110
17195
368
0
3600
Books: Technics
Other collectibles
Ipari szakkönyvár 2 kötete:
Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.
Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2039133
17196
368
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
Némethy Károly: Földrajz. II. és III. kötet: Az öt világrész. A középiskolák és felsőbb leányiskolák használatára. Bp.,1902, Stephaneum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Starting price:
1 600 HUF
1966208
17197
368
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2001727
17198
368
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval
The item is not available
1953590
17199
368
0
3000
Books: Technics
Other collectibles
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1952039
17200
368
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Somoskői Ernő: Élethű versenyhajómodellek építése. Bp.,1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1962135
17201
368
0
1600
Books: Technics
Other collectibles
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1989383
17202
368
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
1966207
17203
368
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.
The item is not available
2072080
17204
368
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
A magyar izzólámpaipar szolgálatában. Millner Tivadar munkássága. Millner Tivadar által DEDIKÁLT! Bp., 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2056727
17205
368
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, kopott gerinccel, foltos lapélekkel.
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment