https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 285

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Keresztény Magyar Közéleti Almanach I.-II. kötet. Bp., 1940 Pátria. Egészvászon kötésben kopásokkal.
17399.

Keresztény Magyar Közéleti Almanach I.-II. kötet. Bp., 1940 Pátria. Egészvászon kötésben kopásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
17400.

Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 6 db:  No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.;  Charles Dickens: A Christmas Carol.Shaksperes Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., Hunyadi Ferenc.; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, Columbus Kristóf élete kötet rossz állapotban.
17401.

Vegyes könyvtétel, 6 db: No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.; Charles Dickens: A Christmas Carol.Shakspere's Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., "Hunyadi Ferenc."; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, "Columbus Kristóf élete" kötet rossz állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vörösmarty-album. A költő életrajza és válogatott versei. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer. Enyhén kopott, díszes, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17402.

Vörösmarty-album. A költő életrajza és válogatott versei. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer. Enyhén kopott, díszes, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
3
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötésben, gerincen kis sérülés
17403.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötésben, gerincen kis sérülés

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
3 db vegyes könyv: Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra. + Mihalik József: Múzeumi és könyvtári értesítő IX: évfolyam Bp. 1915. + Cartographia földrajzi atlasz.
17404.

3 db vegyes könyv: Fekete István: Kittenberber Pál élete. Bp., 1962. Móra. + Mihalik József: Múzeumi és könyvtári értesítő IX: évfolyam Bp. 1915. + Cartographia földrajzi atlasz.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
17405.

Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Rákosi Viktor 4 műve: A falu meg a város.; A bujtogatók. Téli rege.; Magyar Iliász.; Emmy és egyéb elbeszélések. Bp., 1904-.én.,Révai. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, 2 db Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítókkal.
17406.

Rákosi Viktor 4 műve: A falu meg a város.; A bujtogatók. Téli rege.; Magyar Iliász.; Emmy és egyéb elbeszélések. Bp., 1904-.én.,Révai. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, 2 db Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítókkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.
17407.

Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Bárczy János: Vádindítvány. Bp., 1979, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. +Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B&K Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17408.

Bárczy János: Vádindítvány. Bp., 1979, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. +Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B&K Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
Budapest-Orfeum 1907-1945. Szerk.: Benedek Miklós, Császár Angéla, Szacsvay László. Bp., é. n., Ipari Informatikai Központ Nyomda Főosztálya. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17409.

Budapest-Orfeum 1907-1945. Szerk.: Benedek Miklós, Császár Angéla, Szacsvay László. Bp., é. n., Ipari Informatikai Központ Nyomda Főosztálya. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
17410.

Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment