Flea Market

Number of items: 317

Régi Csillag Cukorka fém doboz (Csillag Péter cukorkagyára, Bp., XIII. Országbíró u. 68), alján Szent István cukorka felirattal, illusztrált, kopottas, rozsdás, m: 25 cm
11626.

2 000 HUF
21
2 db régi Meinl tea fém doboz fedéllel, tengeri vitorláshajóval illusztrált, kopottas állapotban, m: 20 és 9,5 cm
11627.

2 000 HUF
18
2 db régi Stühmer kakaó fém doboz fedéllel, illusztrált, kopottas állapotban, m: 16 cm
11628.

2 000 HUF
Régi Dreher Maul kakaó fém doboz fedéllel, enyhén kopott állapotban, kisebb horpadásokkal, m: 20 cm
11629.

3 000 HUF
18
Régi Rőmer kávé fém doboz fedéllel (Rőmer Miklós, Szeged, fűszer és csemege üzlete, Dugonics tér 5.) enyhén kopott állapotban, kisebb horpadásokkal, m: 20 cm
11630.

3 000 HUF
15
Régi Vidor Bonbons Székesfehérvár fém doboz fedélel (Vidor testvérek cukorka és csokoládéáru gyár R. t.) kopott állapotban, rozsdás, kisebb horpadásokkal, m: 18 cm
11631.

2 000 HUF
21
Régi szivarkapapír doboz fedéllel, össz. 3 db (Diadal, Modiano, Senator) kopott, foltos, enyhén sérült állapotban, Modiano teteje firkált, tartalom nélkül, ca. 15x22x4 cm
11632.

4 000 HUF
Régi Dózsa fa szivaros doboz fedéllel, össz. 2 db, az egyiken Dózsa György illusztrált portréjával, Repcze János (1905-1985) grafikus munkája. Sérült állapotban, ca. 11x15x3,5 cm. Másikon Dózsa felirattal és címerrel, fedele nem nyílik, ca. 11x14x3 cm
11633.

3 000 HUF
cca 1944-52 össz. 3 db szivarkás doboz és csomag: 1 db Virginia különleges szivarka, bontott csomag 10 db szivarkával. 1 db III. Magyar Békekongresszus 1952 felirattal, kisméretű papír doboz 4 db szivarkával. 1 db kartondoboz fedéllel, Magy. Kir. Dohányjövedék finom török szivarkadohány felirattal, sérült és firkált fedéllel, ca. 9x14x4 cm
11634.

3 000 HUF
3 db régi, kisméretű szivar és szivarkás papír doboz tartalom nélkül: Britanica szivar, Dukát szivar, Drama szivarka
11635.

2 000 HUF
cca 1948-56 4 db kisméretű szivar és szivarkás karton doboz: 1 db Budapest, 24 db szivarkával. 2 db Luxus, belsejében Kossuth-híd anno 1946 illusztrációval. 1 db Budavár. Enyhén kopott
11636.

3 000 HUF
cca 1910 2 db fém szivarka és dohány doboz fedéllel: 1 db kiváló finom török pipadohány, címerrel és florális motívummal illusztrált, kopott,11,5x13,5x3 cm. 1 db Sphinx egyptomi szivarka, illusztrált, kopott, 12,5x14,5x3,5 cm
11637.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF