1992. 500Ft Ag "Szent László" "Magyarországi I. László király halálának 900. évfordulója" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, magyar nyelvű leírással T:PP patina
Adamo EM125
Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:PP patina
USA 1982S 1/2 Dollars Ag "George Washington, 250th Birth Anniversary" in coin envelope with stamps and cancellations C:PP patina
Krause KM#208
Ausztria 1967. 25Sch Ag "Mária Terézia születésének 250. ébfordulója" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:2 patina
Austria1967. 25 Schilling Ag "250th Anniversary - Birth of Maria Theresa" in numbered envelope with stamps C:XF patina
Krause KM#2901
Ausztria 1998. 2,5EUR Cu-Ni-Zn "Sissi halálának 100. évfordulója" emlékérem bélyeges borítékban, elsőnapi bélyegzéssel T:BU
Austria 1998. 2,5 Euro Cu-Ni-Zn "100th Anniversary of Death of Sissi" commemorative medal in stamped envelope with FDC stamp C:BU
Belgium 1977. "Peter Paul Rubens" a Postamesterek gondozásában kiadott Ag emlékérem (20g) érmés, bélyeges borítékon, Belgium bélyeggel, elsőnapi bélyegzővel, dán nyelvű ismertetővel, műbőr tokban T:PP
Belgium 1977. "Peter Paul Rubens" Ag medallion (20g) / International Society of Postmasters - Medallic First Day Cover with Danish information, in faux leather case C:PP
Hollandia 1998. 1E "Jan, Jans en de Kinderen" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, hátulján négy nyelvű leírással T:1
Netherlands 1998. 1 Ecu "Jan, Jans en de Kinderen" in envelope with stamps and cancellation, with descriptions in four languages on the back T:UNC
Nagy-Britannia 1977. "J.M.V. Turner születésének 200. évfordulójára" Ag emlékérem érmés, bélyeges borítékon, 4 darab Nagy-Britannia bélyeggel, elsőnapi bélyegzővel, angol nyelvű ismertetővel, műbőr tokban T:PP
Great Britain 1977. "For the 200th anniversary of the birth of J.M.W. Turner" Ag medallion / International Society of Postmasters - Medallic First Day Cover with 4 Great Britain stamps, with English information, in faux leather case C:PP
Afganisztán 1980. 50p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Afghanistan 1980. 50 Pul in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Algéria 1974. 5c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Algeria 1974. 5 Centimes in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1987. 25c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
USA 1987. 25 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC