17117.
367. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Magyar Elek: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült, javított gerinccel és kötéssel, az utolsó lap kijár, szakadozott, a címlap szélén kis szakadásokkal, kissé foltos borítóval.