17121.
367. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
Enesei Dorner Béla: A sertés tenyésztése és hízlalása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1925, Athenaeum, 568 p. Második, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel és lapokkal, bejelölésekkel.