Music, musical notes

Number of items: 28

Ludwig van Beethoven: Zongoraszonáták. I-III. köt. Ujjrenddel, az ékesítések kivitelezésével, frazeálással, pedáljelekkel és egyéb jegyzetekkel ellátta: Weiner Leó. Bp.,1959-1971 ,Editio Musica. Magyar, német és angol nyelven. Papírkötésben, az első kötet fűzése laza, sérült.
13128.

3 000 HUF
cca 1850-1890 Ferd. Beyer: Ecole préliminaire de piano a lusage des éleves de lâge le plus tendre Mayence, é. n., B. Schotts Söhne. 67 p. 1 Litografált képpel Félbőrkötés. Francia és német nyelven, kotta kezdő zongorázóknak. Több lap szakadt, részben ragasztott és restaurált.
13129.

cca 1850-1890 Ferd. Beyer: Ecole préliminaire de piano a l'usage des éleves de l'âge le plus tendre Mayence, é. n., B. Schott's Söhne. 67 p. 1 Litografált képpel Félbőrkötés. Francia és német nyelven, kotta kezdő zongorázóknak. Több lap szakadt, részben ragasztott és restaurált.

1 000 HUF
J. S. Bach: Das Wohltemperierte klavier. I-II. 48 preludium és fuga fokozatos összeállításban, ujjrenddel, előadási jelekkel, és jegyzetekkel: Bartók Béla. Bp.,1973, Editio Musica. Magyar és német nyelven. Papírkötésben, az első kötet fűzése laza, sérült.
13130.

1 600 HUF
R. Leoncavallo: Der Bajazzo. Vollständiger Auszug für Pianoforte. + Gounod: Margarethe (Faust). Egészvászon kötés, gerincnél szakadt.
13131.

1 800 HUF
Nagy Zoltán: Népdalok. Bp.,én.,Rózsavölgyi, kopott, sérült félvászon-kötésben, 79+1 p.  +Kolligátum különféle kottákból: Salon-Album. Sammlung beliebter Salonstücke für Piano-solo. Leipzig, én. C. F. Peters, 45 p.+Salon-Album. Sammlung beliebter Salonstücke für Piano-solo. Leipzig, én. C. F. Peters, 43 p.+Beliebte Marsch- und Tanzweisen. Berlin-Leipzig, én., Adolph Fürstner, 9+1 p.+11 Tänze. Leipzig, én., Steingräber, 39 p.+Ilyen, olyan, kis legényke., dalgyűjtemény, hn., én, nyn., 4 p.+Collection des Oeuvres Classiques et Modernes pour le Piano á deux et a quatre mains. Bp.,én., Rózsavölgyi, 11 p. Kopott félvászon-kötésben, változó állapotban, néhol szakadt lapokkal is.
13132.

1 200 HUF
Kálmán Imre 3 kottája:  Kálmán Imre: Marica grófnő. I. füzet. Szövegét írta: Brammer és Grűnwald. Ford.: Harsányi Zsolt. Operett kotta. Bp., én., Rózsavölgyi, szakadt borítóval, 15 p.  Kálmán Imre: A csárdáskirályné. I-II. füzet. Írták: Stein és Jenbach. Ford.: Gábor Andor. Bp.,é.n.,Rózsavölgyi, szakadt, foltos, 19+19 p.
13133.

1 200 HUF
Vegyes kotta tétel, 4 db:  Lukácsy Sándor-Serly Lajos: Remény keringő. Bp., , Rózsavölgyi, 8 p. Szakadozott, foltos.; Weiner István-Fischer Fred: Mikor a pezsgő a jégen hűl, hűl, hűl. Bp.,é.n.,Rózsavölgyi, 3 p.; José Padilla-Molnár Jenő: Valencia. Bp.,1925,Rózsavölgyi, 3 p.; Hubay Jenő: Végvári dalok. Op. 113. Október 6. Bp.,(1921),Bárd Ferenc és Fia, 5 p. Szakadt, sérült.
13134.

1 200 HUF
Vegyes kotta tétel, 4 db,  Szirmai Albert-Bakonyi Károly-Gábor Andor: Gróf Rinaldó. Operett kotta. Bp., 1918, Rózsavölgyi, 21 p. Szakadozott, kissé foltos papírkötés, kijáró lapokkal.; Valverde J.-Burtey W.-Gábor Andor: Paraguay tánc. Bp.,1907., Zipser&König, 5 p. Kissé szakadozott, foltos papírkötés.; Hubay Jenő: Végvári dalok. Op. 113. Október 6. Bp.,(1921),Bárd Ferenc és Fia, 5 p.; Ernst Beyer: Schlummer-Polka. Für Pianoforte mit Gesang von: - -. Op. 1. Erfurt, ,Fried. Bartholomäus. Szakadt, foltos.
13135.

1 200 HUF
1904-1905 Karácsonyi Album. 1904-1905. Bp., Bárd Ferenc-ny., 58 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés.
13136.

2 000 HUF
cca 1929 össz 4 db Szilágyi László, Eisemann Mihály: Miss Amerika. Operett 3 felvonásban. Bp., 1929, Rózsavölgyi és Tsa. Mindegyik kotta 3p. 2 db Zoro-Huru (Portorico), 1 db Fog maga még imádni és 1 db Úgy fáj, hogy már nem szeret (Why, Why). Kisebb szakadásokkal.
13137.

2 000 HUF
Kroó György-Kárpáti János: Muzsikáló zenetörténet I-III. kötet. Bp., 1965,Gondolat. Az I. kötet második kiadás. 12+12+14 db hangelemez (bakelit)-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
13138.

1 600 HUF
Gerő-féle zeneműtár 19 száma: (1.,2., 7.,22.,25.,28.(x2),42.,46.,47.,50., 64.,68.,86.,103., 112., 122.,140.,151.) Változó állapotban.
13139.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF