Flea Market

Number of items: 352

Rózsamintával díszített intarziás titkos doboz, 27×17×4,5 cm
11628.

2 000 HUF
Kínai selyemkép, fa keretben, 36×27 cm
11629.

6 000 HUF
Rózsás matricákkal díszített nemez doboz, 28×21×8 cm
11630.

1 400 HUF
Eismann autó formájú fém doboz, kopásnyomokkal, 28×10×15 cm
11631.

1 200 HUF
Petróleumlámpa, zöld üveggel, rozsdás, m: 33,5 cm
11632.

2 400 HUF
Teamelegítő baba. 33 cm
11633.

Teamelegítő baba. 33 cm

2 000 HUF
Tél, nyár két darab festett üvegkép fa keretben. 21x16 cm
11634.

1 400 HUF
15 db gramofon lemez két tartóban. HMV
11635.

1 000 HUF
Vegyes bizsu tétel fa dobozban
11636.

1 000 HUF
Régi kartondoboz Torpedo 50 m. selyemfényű varrócérna. Újpesti Cérnagyár. Budapest. Nagyatád felirattal és logóval. Sérült, szakadt, foltos 7×24,5×37 cm
11637.

Régi kartondoboz "Torpedo 50 m. selyemfényű varrócérna. Újpesti Cérnagyár. Budapest. Nagyatád" felirattal és logóval. Sérült, szakadt, foltos 7×24,5×37 cm

3 000 HUF
Régi Dr Oetker dobozok, össz. 2 db. 1 db fa doboz fedéllel, kopott fém fogantyúval, zárral. Védjegy világos fej, Dr. Oetker Tápszerművek felirattal a tetején és a két oldalán, fedél belsején Dr. Oetker-féle sütőpor Backin felirattal és színes illusztrációval. 8,55×14×26 cm. 1 db Ötker sütőpor karton doboz fedéllel, színes illusztrációval és felirattal. Kopott, foltos, fedél bal oldala hiányos, 9×22,5×30,5 cm
11638.

Régi Dr Oetker dobozok, össz. 2 db. 1 db fa doboz fedéllel, kopott fém fogantyúval, zárral. "Védjegy világos fej, Dr. Oetker Tápszerművek" felirattal a tetején és a két oldalán, fedél belsején Dr. Oetker-féle sütőpor "Backin" felirattal és színes illusztrációval. 8,55×14×26 cm. 1 db Ötker sütőpor karton doboz fedéllel, színes illusztrációval és felirattal. Kopott, foltos, fedél bal oldala hiányos, 9×22,5×30,5 cm

5 000 HUF
Régi Stollwerck dobozok, össz. 2 db. 1 db Nougat kocka fedeles karton doboz, kopásokkal, folttal 5×17,5×28 cm. 1 db karton doboz Bonbons Stollwerck és Budapest 295 felirattal a tetején, fedél belsejében Stollwerck Tejszín-karamellák felirattal, 12,5×15,5×22,5 cm
11639.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF