Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 36

Vass Viktor (1873-1955) 1936. A Magyar Turista Egyesület Dobogókői Versenye egyoldalas Br díjplakett, hátlapon LUDVIG gyártói jelzéssel (68x48mm) T:2
30702.

Vass Viktor (1873-1955) 1936. "A Magyar Turista Egyesület Dobogókői Versenye" egyoldalas Br díjplakett, hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (68x48mm) T:2

4 400 HUF
11,89
12,94
1906. Budapesti Turul Kerékpár Kör 1906 - KTK egyoldalas Br sport emlékérem füllel, nemzetiszín mellszalagon (54mm) T:2
30703.

1906. "Budapesti Turul Kerékpár Kör 1906 - KTK" egyoldalas Br sport emlékérem füllel, nemzetiszín mellszalagon (54mm) T:2

3 000 HUF
1912. Csepel Munkás Testedző Kör 1912 zománcbetétes Cu díjérem (2x) (30mm) T:2
30704.

1912. " 'Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" zománcbetétes Cu díjérem (2x) (30mm) T:2

1 600 HUF
1912. Csepel Munkás Testedző Kör 1912 Br díjérem (51mm) T:2
30705.

1912. " 'Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" Br díjérem (51mm) T:2

1 400 HUF
30706.

1 400 HUF
1927. Egyetértés Sport Club 1907-1927 Br emlékplakett (38x60mm) T:2
30707.

1927. "Egyetértés Sport Club 1907-1927" Br emlékplakett (38x60mm) T:2

800 HUF
1928. Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta Br lemezplakett, márványlapra erősítve, LUDVIG E BPEST gyártói jelzéssel T:1- patina
30708.

2 800 HUF
7,57
8,24
~1930. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (18,35g/0.800/34,5mm) T:2 patina
30709.

~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (18,35g/0.800/34,5mm) T:2 patina

3 000 HUF
~1930. Téli Sporthét Lillafüred - MSSZ (Magyar Sí Szövetség) ezüstözött Br lemezjelvény VERSENYZŐ gravírozással (36mm) T:2
30710.

~1930. "Téli Sporthét Lillafüred - MSSZ (Magyar Sí Szövetség)" ezüstözött Br lemezjelvény "VERSENYZŐ" gravírozással (36mm) T:2

4 000 HUF
~1930-1940. Kerékpáros sport emlékérem, jelzetlen Ag, részben aranyozott, füllel, mellszalal, HP beütővel (27,63g/53x44mm) T:2 hátlapon karc
30711.

6 000 HUF
1932. Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2
30712.

3 000 HUF
1934. Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19. zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
30713.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF