Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 181

Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly jelzett piefort Ag emlékérem (62,55g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS3
30521.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" jelzett piefort Ag emlékérem (62,55g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS3

7 000 HUF
18,92
20,59
Bognár György (1944-) 1985. Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo KE41
30522.

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo KE41

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo ST6
30523.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina Adamo ST6

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1985. MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SY4
30524.

Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Szécsény / II. Rákóczi Ferenc halálának 250. évfordulójára - Rodostó" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SY4

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János Ag emlékérem (34,55g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS4
30525.

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Ag emlékérem (34,55g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS4

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo GS5
30526.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS5

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja alpakka emlékérem (42.5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BA5
30527.

Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" alpakka emlékérem (42.5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BA5

1 200 HUF
17
Bognár György (1944-) 1990. MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP32
30528.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP32

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar Ag emlékérem (31,64g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
30529.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" Ag emlékérem (31,64g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Németország Labdarúgó Bajnok jelzett Ag emlékérem (130,16g/0.925/63mm) T:1- (eredetielg PP) Hungary 1990. FIFA World Cup - Germany World Football Champion hallmarked commemorative medallion. Sign.: György Bognár (130,16g/0.925/63mm) C:AU (originally PP)
30530.

Bognár György (1944-) 1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Németország Labdarúgó Bajnok" jelzett Ag emlékérem (130,16g/0.925/63mm) T:1- (eredetielg PP) Hungary 1990. "FIFA World Cup - Germany World Football Champion" hallmarked commemorative medallion. Sign.: György Bognár (130,16g/0.925/63mm) C:AU (originally PP)

20 000 HUF
54,05
58,82
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piefort emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:PP
30531.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:PP

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos
30532.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos

5 500 HUF
14,86
16,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF