Number of items: 282

Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
17432.

1 000 HUF
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (Ludové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
17433.

5 500 HUF
14,86
16,18
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Bp.,1943.,Dante. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17434.

1 000 HUF
Fekete István: Erdei utakon. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
17435.

1 000 HUF
Fekete István: Barangolások. Bp.,(2003),Szent Gellért. Kiadói kartonált papírkötésben.
17436.

1 000 HUF
Szepes Mária: Pszicho grafológia. Dedikált! Bp., 1990 Háttér. Kiadói papírkötésben.
17437.

1 800 HUF
George Orwell Állatfarm c. könyvének egy modern magyar és angol kiadása.
17438.

1 200 HUF
Sík Csaba (szerk.): Költők, barátaim. Számozott, névre szóló példány. Preszter Sándor Müveit Nép Könyvterjesztő Vállalat igazgatója részére. Bp., 1985. Helikon. Kiadói bársony kötésben. Könyvárusi forgalomba nem került
17439.

1 200 HUF
Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés, pár lap szélén sérüléssel.
17440.

1 000 HUF
17441.

1 000 HUF
Sütő András: Istenek és falovacskák. Esszék, újabb úti tűnődések. Bukarest, 1973, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban. A szerző, Sütő András (1927-2006) által aláírt példány.
17442.

4 000 HUF
Sütő András: Engedjétek hozzám jönni a szavakat. Jegyzetek Hómezőn és porban. Bukarest, 1977, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Sütő András (1927-2006) által aláírt példány.
17443.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF