Books: Architecture, Art

Number of items: 122

6 db művészeti könyv tétel: Iain Zaczek: Az impresszionisták. Bp., 1994, Pesti Szalon Könyvkiadó. Varrott keménykötés. Kampis Antal : Szinyei Merse Pál (A művészet kiskönyvtára), Bp., 1975, Corvina. Zádor Anna: A XIX. század művészete. Klasszicizmus és romantika. Bp., 1976, Corvina. Karátson Gábor: Miért fest az ember. Bp., 1970, Corvina. Szabados Árpád: Metszés és nyomtatás. Bp., 1972, Corvina. Végh János: Németalföld festészete a XV. században. Bp., Corvina, 1977. Különböző kötésekben és állapotban
16708.

1 000 HUF
Gábor Júlia, Szigethy Gábor: Álomszínészpár. Történetek Ruttkai Éváról és Latinovits Zoltánról. Bp., 2010, Helikon. Első kiadás. Kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
16709.

2 800 HUF
7,57
8,24
A. Brausewetter: Das Bauformenbuch. Die Bauformenbuch des bürgerlichen Wohnhauses. Erster Teil. Leipzig, 1895. Seemann Verlag. 150 egészoldalas és kihajtható táblákkal (tervrajzok) Kissé megviselt félvászon kötésben.
16710.

4 000 HUF
17001.

4 200 HUF
11,35
12,35
17002.

1 200 HUF
17003.

4 200 HUF
11,35
12,35
17005.

1 000 HUF
17007.

2 400 HUF
Jászai Mari: Tükör-játék. Bp., 2002. Kairosz Kiadó, Kiadói kartonálás
17008.

800 HUF
17014.

1 000 HUF
Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1969, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel.+ melléklet. Volt könyvtári példány.
17018.

3 600 HUF
9,73
10,59
17022.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: