Printed Materials

Number of items: 215

1933-1939 Tolnai világlap 11 száma. Változó állapotban, egy borítója szakadt, hiányos. Benne érdekes írásokkal, fekete-fehér fotókkal.
12883.

2 000 HUF
1933 Abaffy Ferenc (1907-?) és Csáky Mária (1907-1972) nyomtatott házassági értesítője
12884.

1 000 HUF
1933-1934 Zászlónk. XXXII. évf. 1-10 sz. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., Élet. Félvászon-kötésben.
12885.

1933-1934 Zászlónk. XXXII. évf. 1-10 sz. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., "Élet." Félvászon-kötésben.

5 000 HUF
1933 Labriola varieté reklámos nyomtatvány 32p.
12886.

4 000 HUF
1934 Tejgazdasági zsebkönyv. 1934. VIII. évf. Szerk.: Dr. Gratz Ottó, Dr. Valkó Rudolf és Törs Antal közreműködésével. Kiadja: Tejgazdasági Zsebkönyv és Tejgazdasági Szemle Kiadóhivatala. Bp., 1934, Közlekedési-nyomda,211+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
12887.

2 000 HUF
1935 Yosemite National Park leporelló, 18 képpel
12888.

1 200 HUF
1935 Torontál vármegyei főorvosi kinevezés, főispán aláírásával
12889.

1 800 HUF
1935 Matlárháza/Tatranské Matliare: özv. Putsch Tobiásné Loisch Júlia halálozási értesítője, a rokonság között Forberger és Koromzay felvidéki családok tagjaival.
12890.

1 200 HUF
cca 1936 18 db Karikatúra, valamint egy Alföldi tanyát ábrázoló nyomtatvány, Hursan (17 db) és 1 db Mici jelzéssel, képeslap méretben, 9x15 cm.
12891.

4 000 HUF
1936 Bp., Sólyom Andor a győri kir ítélőtábla elnökének, Győr szab. kir. város törvényhatósági bizottságának örökös tagjának halálozási értesítője.
12892.

1 600 HUF
1936, 1937, 1942 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadója, 5 db
12893.

2 000 HUF
12894.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF