Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 308
2093980
30859
365
4800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:1 eredetileg PP
4 800 HUF
2115925
30860
365
Numismatics
1984. "Népi Iparművészeti Tanács / A Magyar Népi Iparművészet Múzeuma Kecskemét 1984.XII.7." kerámia plakett (94mm) + 1988. "Jubileumi Munkásdalos Találkozó Szombathely 1938-1988" Br emlékérem tokban (57mm) T:1-,2
1 000 HUF
1989485
30861
365
Numismatics
1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VII. KONGRESSZVSA BVDAPEST 1985" egyoldalas, öntött Br palkett (104mm) T:1-,2
1 000 HUF
2114526
30862
365
3800
Numismatics
1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (34,72g/0.835/42mm) T:1 (eredetileg PP) patina
3 800 HUF
2104426
30863
365
Numismatics
1986. "200 éves a borsodi szénbányászat / 1789-1986" kétoldalas Br emlékérem, plombált, sérült ÁPV műanyag tokban (42mm) T:1
1 000 HUF
2093904
30864
365
3400
Numismatics
1987. "Révai Miklós 1750-1807 / 1787- 1987 Nemzeti Rajziskola - Alreál Iskola - Főreál Iskola - Gimnázium" kétoldalas, öntött Br plakett (76mm) T:1-,2
3 400 HUF
2104701
30865
365
Numismatics
1987. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged névadó ünnepélye alkalmából kiadott emlékérem" Br (42,5mm) T:1
1 400 HUF
2114547
30866
365
Numismatics
1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,37g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina
5 000 HUF
2104635
30867
365
Numismatics
1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban, számozott tanúsítvánnyal (31,37g/0.999/39mm) T:PP enyhe karc, patina
5 000 HUF
2038095
30868
365
Numismatics
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 2079250
30869
365
Numismatics
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2113172
30870
365
Numismatics
2000. "Stephanus Rex / 1000 Millenium 2000 Kalocsa" fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1- (PP)
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035