Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 308
2109226
30689
365
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése - Szeged Ópusztaszer Kecskemét" Ag emlékérem kapszulában (36,18g/0.925/42,5mm) T:1(PP) patina
6 000 HUF
2109254
30690
365
5500
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése Szeged Ópusztaszer / Az első országgyűlés és az Ond-Kalán nemzetség emlékére" Ag emlékérem kapszulában (36,53g/0.925/42,5mm) T:1(PP) patina
5 500 HUF
2115869
30691
365
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 2002. "Signum Laudis - Diocesis Albaregalensis / Zelo Zelatus Sum 1777-2002" peremén jelzett ezüst emlékérem dísztokban (33,31g/0.925/42,5mm) T:PP
4 000 HUF
2093444
30692
365
4800
Numismatics
4 800 HUF
2112007
30693
365
3200
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)
3 200 HUF
2111982
30694
365
3800
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem sérült tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) patina
3 800 HUF
2115883
30695
365
40000
Numismatics
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem sérült dísztokban (157,66g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina
40 000 HUF
2109194
30696
365
Numismatics
Fűz Veronika (1951-) 1991. "Bajai Éremgyűjtők - Horthy Miklós Bajai Látogatása Emlékére" ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc
Adamo BA8
1 200 HUF
2087505
30697
365
Numismatics
Gál Dezső (1870-?) 1921. "VIII. Kerületi Községi Főreáliskola 50 éves fennállásának emlékére 1871-1921" Br emlékérem (44mm) T:2 ph.
2 000 HUF
2111385
30698
365
Numismatics
Garamkeszi János (1936-2014) 1971. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" Br emlékérem sérült "ÁPV" tokban (38mm) + DN "Salgótarján" Br emlékérem sérült "ÁPV" tokban (32mm) T:1 2080567
30699
365
Numismatics
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (34,95g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo ST2
5 000 HUF
2110525
30700
365
Numismatics
Garamkeszi János (1936-2014) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (60mm) T:1-
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035