Books: Travelling, Local History

Number of items: 168

15048.

1 000 HUF
Varsányi Gyula: Franzstadti történetek. Bp.,2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
15049.

1 000 HUF
15050.

1 000 HUF
15051.

1 200 HUF
15052.

1 200 HUF
15053.

1 000 HUF
2 db Budapest témájú könyv: Kővágó József: Budapest közállapotai az 1945/46. tél küszöbén. Bp., 1946, Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Papírkötésben, jó állapotban.; Illyefalvi I. Lajos: A hatvanéves Budapest. Bp., 1933, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
15054.

800 HUF
15
15055.

800 HUF
15056.

1 400 HUF
15057.

1 000 HUF
Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés.
15058.

1 000 HUF
Leningrád. Leningrád,én., Aurora. Orosz nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
15059.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF