https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 48
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2083241
17219
365
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Shuker, dr. Karl: Noé elveszett bárkája. Debrecen, 1996. Alexandra. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
The item is not available
2098169
17220
365
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Schmidt Egon-Bécsy László: Ezer ágán, ezer fészek. Bp.,1981.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
2048670
17221
365
0
3600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése.
Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1780652
17222
365
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója" fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
The item is not available
2083247
17223
365
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Budapest, 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
The item is not available
1918656
17224
365
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1793071
17225
365
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2010027
17226
365
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2113527
17227
365
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Velkey László: Gyermekeink gondozása, nevelése. Bp., 1984, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1996328
17228
365
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1905741
17229
365
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
1903837
17230
365
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment