https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 284
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2110644
12891
365
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1926 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye meghívója díszközgyűlésre
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2113587
12892
365
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1929 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1929. IX. évf. [Bp.,1929,Pallas.] Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon kötésben.
Starting price:
3 000 HUF
2017815
12893
365
0
10000
Printed Materials
Other collectibles
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2037531
12894
365
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1929 Földmívelés. Hangya. Bp., A Hangya Újság. 1929, nem teljes évfolyam. Papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2112613
12895
365
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1929 Budapesti Hírlap. XLIX. évf. 33. sz., 1929. febr. 8. száma. Benne Rákosi Jenő (1842-1929) író, újságíró, a Budapesti Hírlap alapítója, és egykori szerkesztőjének (1881-1925) a halálhírével a címlapon.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2113634
12896
365
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920-1940 Kitöltetlen származási űrlap/leszármazási táblázat.
Starting price:
1 000 HUF
2112159
12897
365
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
cca 1920-1960 Vegyes papírrégiség tétel, közte reklámlapok, jegyek, Malév bőröndcímke
Starting price:
1 600 HUF
1932991
12898
365
0
2800
Printed Materials
Other collectibles
1927-1949 Élelmezési Munkások Országos Szövetségének alapszabályzata, szabályzata, és ügykezelési szabályzata (1927), valamint az Élelmezési Munkások Országos Szövetségének, valamint a Malomipari, Húsipari, és Édesipari szakszervezetek egyesülési kongresszusára (1949) kiadott könyv, benne számos fekete-fehér fotóval, és színes illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2112183
12899
365
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Kárpáti képek, a Szent István Cikóriagyár matricagyűjtő albuma. Nem teljes, hiányzik 15 matrica. Szakadozott, foltos.
Starting price:
3 000 HUF
2112189
12900
365
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Utazás Erdélyben, a Szent István Cikóriagyár matricagyűjtő albuma. Teljes! Szakadozott, foltos.
Starting price:
3 000 HUF
2111197
12901
365
0
800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Kunstädter hírlapjegyzék, 96 p
The item is not available
2112254
12902
365
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Balatoni fürdő- és kirándulóhelyek, ismertető prospektus
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment