Number of items: 88
2108275
11133
364
Other collectibles
Zsolnay mázas csiga, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h:11 cm, m:6 cm
4 000 HUF
2108568
11134
364
Other collectibles
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 20,5 cm
1 000 HUF
2108206
11135
364
Other collectibles
Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
1 000 HUF
2108204
11136
364
Other collectibles
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm
1 000 HUF
2108182
11137
364
Other collectibles
Hollóházi porcelán vizapár, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm
1 600 HUF
2052426
11138
364
Other collectibles
Hollóházi dísztál X. megyei nemzetiségi, nemzetközi jubileumi dalostalálkozó Füzér felirattal Matricás, jelzett, hibátlan d:25 cm
2104348
11139
364
Other collectibles
Hollóházi márványmintás porcelán váza, jelzett, kis lepattanással, m: 21 cm + Hollóházi márványmintás dobozka, jelzett, hibátlan, 9×9×9,5 cm
1 400 HUF
2104353
11140
364
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás kis porcelán tárgyak, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
1 800 HUF
2104391
11141
364
Other collectibles
Hollóházi "Balaton" kis dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×9×8,5 cm
1 000 HUF
2104400
11142
364
Other collectibles
Hollóházi porcelán "Szatmári Szilvapálinka" kis palack, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1 000 HUF
2107709
11143
364
Other collectibles
Hollóházi porcelán Sopron városképes kulacs 20 cm Jelzett, matricás, kopásokkal
2 400 HUF
2103404
11144
364
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Catalogue number: