Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 217

Kiss Sándor (1925-1999) 1977. Kőrösi Csoma emlékére állított (?) kopjafát ábrázoló részben aranyozott egyoldalas Br plakett, hátlapon alkotó és téma megjelölésével, díszdobozban (99mm) T:2-
30553.

5 000 HUF
Lapis András (1942-) 1981. 10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza Br emlékérem (42,5mm) T:1
30554.

Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1

800 HUF
Lapis András (1942-) DN Makó / Szeged Tourist Br emlékérem (42,5mm) + 1979. Szegedi árvíz 100. évfordulója - Szeged Megyei Városi Tanács Br emlékérem (42,5mm) plombált MNB tokban + Tóth Sándor (1933-) DN Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896 Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30555.

Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) + 1979. "Szegedi árvíz 100. évfordulója - Szeged Megyei Városi Tanács" Br emlékérem (42,5mm) plombált MNB tokban + Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

2 000 HUF
Lapis András (1942-) DN Gyulai Várszínház Ag emlékérem, plombált kék ÁPV tokban (~38g/0.835/42,5mm) T:1- patina
30556.

Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Ag emlékérem, plombált kék ÁPV tokban (~38g/0.835/42,5mm) T:1- patina

4 400 HUF
11,89
12,94
Lebó Ferenc (1960-) 1990. MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo EG6
30557.

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo EG6

1 600 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1991. Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:PP
30558.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:PP

1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992 aranyozott emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:2
30559.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" aranyozott emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:2

1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója jelzett Ag (31,32g/0.925/42,5mm), aranyozott Cu (42,5mm) és bronzozott Cu (42,5mm) emlékérem sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP,1 patina
30560.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag (31,32g/0.925/42,5mm), aranyozott Cu (42,5mm) és bronzozott Cu (42,5mm) emlékérem sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP,1 patina

8 000 HUF
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Ag emlékérem (25,37g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP7
30561.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,37g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP7

4 400 HUF
11,89
12,94
Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára Ag emlékérem (25,55g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo JB1
30562.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,55g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo JB1

4 800 HUF
12,97
14,12
Lisztes István (1942-) 1977. Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:BU
30563.

Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:BU

4 800 HUF
12,97
14,12
Lugossy László (1944-) DN Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 patina
30564.

Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 patina

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF