Books: Travelling, Local History Number of items: 184
2087088
15036
364
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
3 000 HUF
2089183
15037
364
Other collectibles
Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Ford.: Déry Tibor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
2103199
15038
364
Other collectibles
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
1 000 HUF
2107014
15039
364
Other collectibles
Jakucs László-Kessler Hubert: A barlangok világa. (Barlangjárók zsebkönyve.) Bp., 1962., Sport. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 800 HUF
2103259
15040
364
Other collectibles
2 000 HUF
2093316
15041
364
Other collectibles
Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai Dél-Afrikában. Bp., é.n. Eisler G. Festett egészvászon kötésben, laza, szétváló fűzéssel 2028642
15042
364
3200
Other collectibles
3 200 HUF
2079696
15043
364
Other collectibles
Die Zugspitze un ihjre Umgebung. Herausgegeben von der Zugspitzbahn A.G., Reutte, Tirol. Reutte, én., Zugspitzbahn. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
2107636
15044
364
Other collectibles
2 db könyv-Szijj János: A csurgói dombság gazdaság és településföldrajza. Kaposvár, Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály R.Gimnázium. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Dr. Bene Kálmán: Az élőszó termései. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
2106406
15045
364
Other collectibles
Preisich Gábor: Budapest Városépítésének története 1919-1969. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
1 400 HUF
2049131
15046
364
Other collectibles
1 000 HUF
2011822
15047
364
Other collectibles
Kiss Lajos: Régi Rétköz. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó. Megjelent 650 példányban. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér ábrákkal illusztrálva, kihajtható melléklettel, papír védőborítóval, jó állapotban.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035