Gildemeister, Eduard-Hoffmann, Friedrich: Die ätherischen Öle. I-VII. köt. (Összesen 9 kötet, a III. kötet három részes (III. a./III. b./III. c.) Berlin, 1956-1963.,Akademie-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítókon egyen kis hiánnyal, egyébként jó állapotban.
Dr. Erich Wulffen: Der Sexualverbrecher. Ein Handbuch für Juristen, Verwaltungsbeamte und Ärzte. Berlin-Groß-Lichterfelde, 1910., Dr. P. Langenscheidt. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Károli János: Kalauz a Magyar-Nemzeti Museum halgyűjteményében. Bp., 1879., Buschmann F.-ny., 103 p. Papírkötésben, kissé laza fűzéssel, kijáró lapokkal a 34-47. oldalak között.
A magyar diabetológia története. Szerk.: Dr. Winkler Gábor, Dr. Jermendy György. Bp., 2008, Tudomány Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Földrajzi és statisztikai tabellák. Hickman A. L. után összeállította Péter János. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 1. Pozsony-Bp., 1903., Stampfel Károly. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Scholtz Kornél: Gyakorlati szemészet orvosok és orvostanhallgatók számára. 128 ábrával.
Bp. 1918. (Franklin Társ.). Korabeli félvászon kötésben. Címlap nélkül.
Mérey Gyula: Algebra és mértan. A gimnázium és leánygimnázium III. osztálya számára. Átdolgozták Endrédy Vendel és Dr. Sárközy Pál. Bp.,1938., Franklin, 159 p. Félvászon-kötésben.