Glass-objects
Number of items: 50
2099271
11237
363
Glass-objects
Other collectibles
Boda szakított üveg váza, anyagában színezett, jelzett, apró kopásnyommal, 6×3×6 cm
5 000 HUF
2033356
11238
363
Glass-objects
Other collectibles
Dekoratív iparművész üveg pohárkészlet, 6 db, apró kopásokkal, m: 19,5 cm
6 000 HUF
2100153
11239
363
Glass-objects
Other collectibles
Dugós kiöntő, kézzel festett, kétrétegű metszett, kopott, pótolt dugóval, m:23
6 000 HUF
2100130
11240
363
Glass-objects
Other collectibles
Salviati jelzéssel: Talpas váza, fújt anyagában színezett, m: 21 cm, d:12 cm
12 000 HUF
2100157
11241
363
Glass-objects
Other collectibles
Régi román színes szódásüveg, felirattal, kopott, m:32 cm
2 600 HUF
2093968
11242
363
Glass-objects
Other collectibles
Angyalka, 2 db üveg figura, kis kopásnyomokkal, 8-9 cm
1 200 HUF
2100271
11243
363
Glass-objects
Other collectibles
Fújt fodros szélű váza, kézzel festett, aranyozott, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 29,5 cm
10 000 HUF
2096029
11244
363
Glass-objects
Other collectibles
Fújt tojás forma, festett, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m: 6,5 cm
1 000 HUF
2100338
11245
363
Glass-objects
Other collectibles
Dekoratív fújt váza, olvashatatlan jelzéssel, két rétegű, m: 24 cm
3 000 HUF
2100320
11246
363
Glass-objects
Other collectibles
Cenedese jelzéssel: Fújt váza, több rétegű, hibátlan, m: 28,5 cm
18 000 HUF
2100426
11247
363
Glass-objects
Other collectibles
Jelzett olasz fújt kancsó, hibátlan, m: 17 cm
2 000 HUF
2096437
11248
363
Glass-objects
Other collectibles
Üveg petróleumlámpa,egy burával, réz szerelékkel, m: 42 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m