Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 260

Bognár György (1944-) 1988. MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása Br és jelzett Ag emlékérem pár (35,98g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP25
30540.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br és jelzett Ag emlékérem pár (35,98g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP25

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1988. 125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE Br emlékérem (42,5mm) T:1-Adamo EG5
30541.

Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1-Adamo EG5

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13 Ag emlékérem műanyag tokban (31,42g/0.999/42,5mm) T:PP György Bognár (1944- ) 1989. President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989 Ag commemorative coin in plastic case (31,42g/0.999/42,5mm) C:PP
30542.

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem műanyag tokban (31,42g/0.999/42,5mm) T:PP György Bognár (1944- ) 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative coin in plastic case (31,42g/0.999/42,5mm) C:PP

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Br és Ag emlékérem pár (33,75g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS6
30543.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br és Ag emlékérem pár (33,75g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS6

6 500 HUF
17,57
19,12
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12
30544.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf" Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12

6 500 HUF
17,57
19,12
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Br és Ag emlékérem pár (34,61g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS5
30545.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br és Ag emlékérem pár (34,61g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS5

6 500 HUF
17,57
19,12
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar piefort Ag emlékérem dísztokban (31,47g/0.925/43mm) T:1 (PP)
30546.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" piefort Ag emlékérem dísztokban (31,47g/0.925/43mm) T:1 (PP)

4 800 HUF
12,97
14,12
Bognár György (1944-) 1990. MÉE / Magyarország: köztársaság Br és Ag emlékérem pár (35,68g/0.835/42,5mm) T:PP Adamo BP31
30547.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE / Magyarország: köztársaság" Br és Ag emlékérem pár (35,68g/0.835/42,5mm) T:PP Adamo BP31

5 500 HUF
14,86
16,18
Bognár György (1944-) 1990. MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja Ag és Br emlékérem pár (35,96g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)  Adamo BP32
30548.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" Ag és Br emlékérem pár (35,96g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo BP32

5 500 HUF
14,86
16,18
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piefort emlékérem (65mm) T:PP ujjlenyomat
30549.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem (65mm) T:PP ujjlenyomat

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30550.

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Antall József, A Magyar Köztársaság miniszterelnöke 1932-1993 / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar Ag emlékérem dísztokban (31,26g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) kis patina
30551.

Bognár György (1944-) 1993. "Antall József, A Magyar Köztársaság miniszterelnöke 1932-1993 / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" Ag emlékérem dísztokban (31,26g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) kis patina

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF