Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 260

1989. Magyar Nemzeti Múzeum kiállítás 1839-1949-1989 / A Hazai Első Takarékpénztár évfordulójára - 150 éves az Országos Takarékpénztár Al zseton (30mm) T:2
30744.

1989. "Magyar Nemzeti Múzeum kiállítás 1839-1949-1989 / A Hazai Első Takarékpénztár évfordulójára - 150 éves az Országos Takarékpénztár" Al zseton (30mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
~1990. Magyar Külkereskedelmi Bank Zrt. - Szakszervezeti Bziottság egyoldalas, öntött Br plakett fa talpon, dísztokban T:1,1- apró patina
30745.

~1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank Zrt. - Szakszervezeti Bziottság" egyoldalas, öntött Br plakett fa talpon, dísztokban T:1,1- apró patina

5 000 HUF
1993. 300 éve Szabad Királyi Város Debrecen 1693-1993 / NOS LEO POLDV DIVIND FAVENTE CLEMENTIA - ELECTUS ROMANORUM kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (100mm) T:1-
30746.

1993. "300 éve Szabad Királyi Város Debrecen 1693-1993 / NOS LEO POLDV DIVIND FAVENTE CLEMENTIA - ELECTUS ROMANORUM" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti tokban (100mm) T:1-

4 000 HUF
1994. Hajdúböszörmény egyoldalas Br plakett, hátoldalon gravírozva, eredeti tokban T:1-,2 karc
30747.

1994. "Hajdúböszörmény" egyoldalas Br plakett, hátoldalon gravírozva, eredeti tokban T:1-,2 karc

1 200 HUF
1994. II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30748.

2 200 HUF
5,95
6,47
1996. Katona József Színház Kecskemét 1896-1996 Br emlékplakett dísztokban (105mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom,sérült tok
30749.

1996. "Katona József Színház Kecskemét 1896-1996" Br emlékplakett dísztokban (105mm) T:2 hátoldalán ragasztásnyom,sérült tok

1 800 HUF
1998. Atlétika Európa-bajnokság Budapest peremen jelzett Ag emlékérem (3xklf) műanyag dísztokban (összesen 102g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina
30750.

1998. "Atlétika Európa-bajnokság Budapest" peremen jelzett Ag emlékérem (3xklf) műanyag dísztokban (összesen 102g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina

20 000 HUF
54,05
58,82
2000. Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem (39mm) T:1
30751.

2000. "Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest" aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem (39mm) T:1

500 HUF
1,35
1,47
DN Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére kétoldalas, öntött Br emlékérem (58mm) T:2-
30752.

DN "Heim Pál 1875-1929 / Országos Stefánia Szövetség Anyák és Csecsemők Védelmére" kétoldalas, öntött Br emlékérem (58mm) T:2-

5 000 HUF
1998. Déryné-díj - A magyar színház szolgálatáért Br plakett. Szign.: Varga Tamás (108mm) T:1
30753.

1998. "Déryné-díj - A magyar színház szolgálatáért" Br plakett. Szign.: Varga Tamás (108mm) T:1

10 000 HUF
27,03
29,41
Stanzel Antal (1938-1998) DN Göncz Árpádné Br plakett (115mm) T:2
30754.

Stanzel Antal (1938-1998) DN "Göncz Árpádné" Br plakett (115mm) T:2

5 000 HUF
Máté István (1952- ) 1987. Szentgyörgyi Albert Orvostudományi Egyetem 41 ágyas klinikai tömb - épült 1984-1987 fővállalkozó Medinvest FBT közti kivitelezők DÉLÉP Medicor kétoldalas Br plakett (~122x~121mm) T:2
30755.

Máté István (1952- ) 1987. "Szentgyörgyi Albert Orvostudományi Egyetem 41 ágyas klinikai tömb - épült 1984-1987 fővállalkozó Medinvest FBT közti kivitelezők DÉLÉP Medicor" kétoldalas Br plakett (~122x~121mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF