Number of items: 279

Sík Sándor: Gárdonyi, Ady, Prohászka - A lélek és foma a századforduló irodalmában Bp.,[1929], Pallas. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel és kötéssel.
17484.

2 000 HUF
Révész Béla: Se lehullunk az őszi Avaron. Ady és Léda tragikus szerelmének titkai. Bratislava/Pozsony,1937,Eugen Prager, 224 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben. Megjelent 1500 példányban.
17485.

1 800 HUF
Szenes Béla: Az ifjú Ady Endre. Egy Kossuth-verstől a Léda dalokig. Bp.,1913, Brózsa Ottó Könyvnyomdája, 31 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza kötéssel.
17486.

1 800 HUF
Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. V. évf. 11. sz. 1957. nov. - Ady Endre emlékszám. Papírkötésben, javított gerinccel és kötéssel, kissé laza kötéssel, hátul pótolt borítóval.
17487.

1 200 HUF
Ifj. Zulawski Andor: Írás Adyról. Bp., é.n., Renaissance, 160 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben.
17488.

1 000 HUF
17489.

1 000 HUF
Hegedűs Nándor: Ady Endre Nagyváradon. Irodalomtörténeti füzetek. 6. sz. Bp.,1956, Akadémiai Kiadó, 154 p. Kiadói papírkötés, amatőr módon javított gerinccel. Megjelent 1000 példányban.
17490.

1 000 HUF
Földessy Gyula: Ady-tanulmányok. Ethika-könyvtár. V. Bp., 1921, Ethika, 189+1 p. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel és kötéssel, laza kötéssel, kissé viseltes állapotban.
17491.

1 000 HUF
Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. A vádlott Ady költészete. Cluj/Kolozsvár,1927, Erdélyi Szépmíves Céh, 144+4 p. + 4 t. Bánffy Miklós illusztrációival. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel és kötéssel.
17492.

1 000 HUF
17493.

1 600 HUF
17494.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Történeti vígjáték öt felvonásban. Bp., 1887, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, előzéklap kijár, gerincnél sérült.
17495.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF