https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 212
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1797163
12594
363
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1918302
12595
363
0
800
Printed Materials
Other collectibles
cca 1918 XV. Benedek pápa békeimája, adománytevő lap, Bp., Szmik Antal
The item is not available
2098493
12596
363
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1918 Bp., Petánovits József Hotel Metropole Szálloda (VII. Rákóczi út 58.) fejléces levélpapírja, ceruzás írással
Starting price:
1 000 HUF
2097459
12597
363
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1919 "Mi ez? Országos Köztársasági Párt?" - keresztényszocialisták által osztogatott röplap
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2097865
12598
363
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1919 Emléklap Horthy Miklós (1868-1957) kormányzó Budapestre való bevonulása alkalmából, 31,5×23,5 cm
Starting price:
8 000 HUF
1957077
12599
363
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
1924 A Magyar Kereskedelmi Hitelbank Rt. igazgatóságának és felügyelőbizottságának jelentése és XVIII. évi zárszámadása az 1923. üzletévről. Bp., 1924, Grafikai Intézet Rt. Papírkötésben, hajtásnyommal. Benne az igazgatóság névsorával, az egyik oldalon aláírásaival.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1960581
12600
363
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1926 HIvatalos Közlöny teljes évfolyama bekötve. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1932991
12601
363
0
2800
Printed Materials
Other collectibles
1927-1949 Élelmezési Munkások Országos Szövetségének alapszabályzata, szabályzata, és ügykezelési szabályzata (1927), valamint az Élelmezési Munkások Országos Szövetségének, valamint a Malomipari, Húsipari, és Édesipari szakszervezetek egyesülési kongresszusára (1949) kiadott könyv, benne számos fekete-fehér fotóval, és színes illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1705526
12602
363
0
800
Printed Materials
Other collectibles
1928 A Pesti Hírlap kincsesháza 1928. Pesti Hírlap Könyvtára 4. kötet. Bp., Légrády. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
The item is not available
1568571
12603
363
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1929 Legyen világosság. Egy pillantás a "tudományos állatkísérlet" titkos mordályégetőinek barlangjába. Korai állatvédelmi kiadvány. 52p.
Starting price:
1 800 HUF
2017815
12604
363
0
10000
Printed Materials
Other collectibles
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2098104
12605
363
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1929-1937 A Toll című folyóirat 7 db száma
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment