Books: Technics

Number of items: 46

O. Richter-R. v. Voss: A finommechanika szerkezeti elemei. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Megjelent 1600 példány.
17215.

1 000 HUF
Elektroncső-atlasz. I. rész. Vevőcsövek. Szerk.: Magyari Béla. Bp.,1958, Műszaki. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17216.

1 000 HUF
J. B. Horne - T. B. Maud: Liverpool Transport 1900-1930. Trovbridge, 1982. 360p. Sok illusztrációval. Kiadói kartonálásban.
17217.

2 000 HUF
Hevesy Iván: A pontos és helyes expozíciós idő meghatározása. HAFA 41. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas (HAFA.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borító sarkán apró sérüléssel.
17218.

800 HUF
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége,(Pallas-ny.) 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
17219.

3 200 HUF
8,65
9,41
17220.

1 200 HUF
Dr. Telbisz Albert-Dr. Föld Jenő: Lég- és gázvédelem. Bp.,1937, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
17221.

1 000 HUF
17222.

800 HUF
17223.

1 600 HUF
Morva Rezső: Kézikönyv az összes gőzkazánok, locomobil és cséplőgépek kezeléséről. Az összes stabil- és locomobil-gőzkazánok és locomobil-gőzgépekről vizsgázók előkészítésére. Győr, 1901.,Győregyházmegye Könyvsajtója, IV+150 p. Negyedik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két kijáró lappal.
17224.

800 HUF
17225.

2 800 HUF
7,57
8,24
17226.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: