Books: Religion

Number of items: 46

A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
17283.

1 800 HUF
17284.

800 HUF
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17285.

800 HUF
17286.

800 HUF
17288.

1 000 HUF
Tordai Vasady Béla: A hit misztériuma. Sárospatak, 1931, Kisfaludy László. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17289.

1 800 HUF
Missel Quotidien Rituel Psaumes Cantiques. Par les Bénédictins D Hautecombe et de Clervaux. Paris,1966,Ed. Brepols. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
17290.

1 000 HUF
17291.

1 400 HUF
Vallási néprajz 6. Szerk.: Bartha Elek, Dankó Imre, Küllős Imola, Molnár Ambrus. Debrecen, 1994, Református Teológiai Doktorok Kollégiuma Egyházi Néprajzi Szekciója. Kiadói papírkötés.
17292.

1 000 HUF
17293.

1 000 HUF
17294.

1 400 HUF
Officina Sanctorum... Hiányos, XVIII. századi könyv. 142p. Korabeli félbőr kötésben
17295.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF