https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 242
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1988404
18575
362
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1916135
18576
362
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Eötvös József: Báró Eötvös József munkái 6. Költemények. Elbeszélések. Színművek. I. kötet. Bp.,1891, Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.)2+315+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap szakadt, javított.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2005820
18577
362
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Dante Könyvkiadó Emlékkönyve. 1919-1935. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1936, Dante. Kiadói illusztrált papírkötés. 2004962
18578
362
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Hires gyermekek. Külföldi művekből fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Ritka!
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2001820
18579
362
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Gyallay Domokos Vaskenyéren. Történeti regény. Szigeti Imre rajzaival.
[Bp., 1934], Franklin. 163 l. Egészoldalas rajzokkal. Kiadói, festett félvászon-kötésben, kopott gerinccel
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2001887
18580
362
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Báró Podmaniczky Pál: Nagy Sámuel Próbája. Győr, 1935, Vitéz Szabó és Uzsaly-Könyvnyomda, 52 p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
2001913
18581
362
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Arany János összes munkái: V. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben laza kötéssel
Starting price:
1 000 HUF
2019186
18583
362
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp., 1960, Akadémiai kiadó. Kiadói bordázott gerincű félbőr-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 3600 példányban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2022291
18584
362
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
Herczeg Ferenc: A Dolovai nábob leánya. Színmű 5 felvonásban. Bp., 1897, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a címlap sarkán hiánnyal, az elülső előzéklapon szakadással.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2022333
18586
362
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Eszterhás István: Magyar disputa. Cleveland, 1955, Szerzői kiadás, (Katolikus Magyarok Vasárnapja-ny.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Emigráns kiadás. Első kiadás. (?)
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1962490
18591
362
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
John Galsworthy: Testvériség. Fordította: Bartos Zoltán. Bp, 1924, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1757854
18592
362
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Képekkel. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment