Books: History

Number of items: 139

15783.

2 800 HUF
7,57
8,24
15784.

1 000 HUF
Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek története. Szerk.: Balog Miklós. Gyoma, 1982, Kner Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15785.

1 000 HUF
15786.

2 400 HUF
Jászi Oszkár: Uj Magyarország felé. Beszélgetések a szocializmusról. Bp.,1907, Deutsch Zsigmond. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, egy-két ceruzás aláhúzással.
15787.

2 000 HUF
Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut DHistorie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15788.

Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut D'Historie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.

1 000 HUF
15789.

1 200 HUF
Szuhay-Havas Ervin: Kék szürke tragédia. Az amerikai polgárháború története. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15790.

1 000 HUF
Gáspár Zoltán: Húsz év története. 1918-1938. Bp.,1939.,Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15791.

1 600 HUF
Ujmagyarország felé. Rothermere lord békereviziós mozgalmának hiteles története és okmányai. 1927. jun.-jul. Bp., 1927, Budapesti Hírlap, 31+1 p. Kiadói papírkötés.
15792.

1 000 HUF
Fáy Ákos: A Sajómezei csata 1241 és a Fáji család ősei. (Bp.,1897, Magyar Nyomda.) Modern egészvászon-kötés. Fénymásolt példány.
15793.

800 HUF
16
Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulójára. Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Bp.,2002,OSZK. Színes fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15794.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF