Printed Materials Number of items: 194
1964316
12502
362
Printed Materials
Other collectibles
1936 Adolf Hitler. Bilder aus dem Leben des Führers. Hamburg-Bahrendfeld,1936, Cigaretten Bilderdienst, 1 t.+132+4 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a n. 103-107. képek hiányoznak (68-71. p.), 100. oldalon a két kép sérült és a lap sérült, három lapon szakadással.
Cigarettakép gyűjtemény, némi hiánnyal.
16 000 HUF
2089858
12503
362
Printed Materials
Other collectibles
Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937., Hungária. Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban, szakadt borítóval. Nem teljes, csak 58 beragasztott kép.
1 600 HUF
2089591
12504
362
Printed Materials
Other collectibles
1937 Gróf Apponyi Albert Poliklinika asztali naptára
1 000 HUF
2093263
12505
362
Printed Materials
Other collectibles
Szent István Cikóriagyár gyűjtőkép mappa 1-3. füzet: Képes Magyar Történelem, Irodalom és Művészet, Utazás Erdélyben, Magyar Történelmi Pillanatképek. Változó állapotban, az 1. és a 3. füzet hiányzó képekkel, nem teljes, a 2. füzet gerince javított, a javított rész ragacsos, a 3. sz. füzet borítója szakadozott.
5 000 HUF
2091047
12506
362
Printed Materials
Other collectibles
Asztalos János (1918-1956) katonatiszt emléklap, kartonra ragasztott kép és szöveg, üvegezett keretben, 31×22 cm
1 000 HUF
2093241
12507
362
Printed Materials
Other collectibles
Kislány cicával, 2 db litho nyomtatvány, 25×19 cm
1 000 HUF
2088690
12508
362
Printed Materials
Other collectibles
1938 A XXIV. Eucharisztikus Világkongresszus férfiak éjszakai imádságának sorrendje, program
1 000 HUF
2089895
12509
362
Printed Materials
Other collectibles
1938 A balatonlellei Fabinyi Panzió dekoratív rajzos címlapú, kihajtható, magyar-német nyelvű reklámkiadványa, jó állapotban
2 400 HUF
2090867
12510
362
Printed Materials
Other collectibles
1938-1940 A 8 Órai Újság utazási prospektusai, 3 db , 2 db borítékkal
1 800 HUF
2092947
12511
362
Printed Materials
Other collectibles
1938-1939 Apollo The Magazine of the Arts, 6 db
10 000 HUF
2090117
12512
362
Printed Materials
Other collectibles
1938-1939 Magyar anyák naptára. 1938. és 1939., XV. és XVI. évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., "Országos Stefánia Szövetség." Későbbi "amatőr" akasztóval.
1 800 HUF
1828810
12513
362
4800
Printed Materials
Other collectibles
1939 Neuer Bauernkalender / Új parasztkalendárium. színes fametszetű képekkel 28p
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035