Photo

Number of items: 372

cca 1900 Lovas fotó 18x13 cm
12520.

cca 1900 Lovas fotó 18x13 cm

1 000 HUF
cca 1932-1934 Négy iskolai barátnő közös albuma egy zárdaszerű leánynevelő intézet belső életéről, a képek egy része feliratozva, 111 db 6x6 és 6x9 cm-es fotóval, az album mérete 17x23 cm
12521.

2 400 HUF
cca 1900-1910 Vegyes fotó tétel, portré fotók és csoportképek, 20 db, keményhátú fotó, fotó kartonon, változó állapotban, közte sérültek23x10 cm és 10x15 cm közötti méretben
12522.

2 000 HUF
Dóczy Lajos családi fényképalbuma, albumba ragasztott, 95 db fotó, különböző méretekben
12523.

6 000 HUF
cca 1880 Hölgy műtermi portréja, keményhátú fotó fa keretben, 19×12 cm
12524.

1 600 HUF
cca 1979 Nyírvasvári, a falut és a 2837. sz. úttörőcsapatot bemutató fotóalbum, 19 db beragasztott fénykép + 4 oldalas gép/kézirat, fotók mérete 9x12 cm, album 19x25 cm
12525.

2 400 HUF
1936 Dombóvári mozdonyvezetők otthona tabló. Szakadozott szélek. Koncz fotó 29x22 cm
12526.

3 000 HUF
1927 Békéscsabai Ág. H. Ev. Rudolf Főgymnázium 1926-1927. évben végzett növendékeinek tablófotója, kartonon, foltos kartonnal, 17x23 cm
12527.

1 600 HUF
22
1952 A Debreceni Református Theológiai Akadémia 1951-1952 tanévben végzett hallgatói, tablófotó, üvegezett fa keretben, 17x23 cm.
12528.

4 000 HUF
1931 A Hódmezővásárhelyi Gazdasági Egyesület Hitelszövetkezete fennállásának 10 éves évfordulójára, 1921-1931, tablófotó kartonon, Till Viktor műterméből, 27x37 cm
12530.

5 000 HUF
9
1935 Hódmezővásárhelyi Református Tanítóegyesület az 1935. évben, tablófotó kartonon, Fábián I. fényképész műterméből, 27x39 cm
12531.

5 000 HUF
cca 1920 Arad, Nagy Géza fényképész műtermében készült, vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, a sarka hiányos, 22,5x16,5 cm
12532.

1 400 HUF
20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF