Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Vegyes műszaki könyv tétel, 6 db:
Automatika és számítástechnika 1. Összeáll.: Dr. Balázs László, Hajdú Bálin, Máthé Béla.;
Vágó Tibor: Analóg és digitális mérőműszerek.;
Klatsmányi Béla: Televízió-vevőkészülékek vizsgálata méréssel 1.;
Jankó Géza: Elektronikus műszerek kezelése.;
Szenes György: Egyenáramú alapmérések.;
Andrusik Lajosné-Mike Gyula-Rözsavölgyi János: Elektronikus műszerek egységeinek mérése.
Bp.,1995-1999, Műszaki. Kiadói papírkötés.