https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 194
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2012948
16770
361
0
800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Németh Andrea: Budapest fényei. Bp., 1988, szerzői. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
2010180
16771
361
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs-Kaiser Ottó-Koppány Tibor: Magyar várak. Bp.,2000, Officina '96. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2014598
16772
361
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Major Máté: Építészettörténet I-II. kötet. Bp., 1954-1955, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
Starting price:
3 000 HUF
2013869
16773
361
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,1943, Dante. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2009113
16774
361
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Robert Upstone: Sketchbooks of the Romantics. London,1993,Tiger. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2027425
16775
361
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:
Aragon: Művészetről, művészetekről. Bp.,1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Dávid Katalin: Courbet. Bp.,1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Hevesy Iván: Az új művészetért. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
Gondolatok a művészetről. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel.
László Gyula: Művészetről, művészekről. Írások a képzőművészetről. Elvek és utak. Bp.,1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2027427
16776
361
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 db művészeti képes lapozó: Rodin, van Gogh, Hyeronimus Bosch, olasz nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2027429
16777
361
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1931-1947 3 db művészeti folyóirat:
1931 Magyar művészet, VII. évf. 1931. 6 sz., 1947 Alkotás. Szerk.: Kassák Lajos. 1947. november-december. 1. évf. 11-12. sz., 1947 Szabad Művészet, Szerk.: Bortnyik Sándor, 1947. december. 1. évf. 12. sz. Változó állapotban, az egyik kissé szakadott gerinccel, a másik szakadozott borítóval, a gerinc részben elvált a borítótól, a harmadik jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2027434
16778
361
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1960-1971 Művészet folyóirat 5 száma, közte I. évf. 1. szám. Változó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2047916
16779
361
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon és zsinórfűzött kötéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1982389
17000
361
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Éri Gyöngyi-Jobbágyi Zsuzsanna: A magyar századforduló. 1896-1914. Berend T. Iván, Német Lajos-Sármány Parsons Ilona tanulmányaival. Bp.,1997,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1983342
17001
361
0
2800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, három kijáró lappal és ezek szélein kis szakadásokkal, javított táblákkal, kisebb gyűrődésekkel.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment