Printed Materials

Number of items: 274

13122.

1 000 HUF
1956 Népszabadság. I. évf. 18. sz., 1956. nov. 27., kis hiánnyal, plusz egy másik szám két lapja.
13123.

1 000 HUF
1956 Népszabadság. I. évf. 12. sz., 1956. nov. 16., hiányos, szakadt.
13124.

1 000 HUF
1956 A Die Presse november 2, száma, benne a budapesti forradalomról szóló tudósítással. Szakadozott állapotban
13125.

800 HUF
1956 Szabad Nógrád. XII. évf. 35. sz., 1956. okt. 24., szakadozott.+ Mai Nap. I. évf. 1. sz. 1956 dec. 2., szakadt. +Népakarat, I. évf. 28. sz., 1956 dec. 14.
13126.

1 000 HUF
13127.

4 000 HUF
Kassák Lajos (1887-1967): Falak. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 19×13 cm
13128.

6 000 HUF
13129.

3 000 HUF
1961 Keresztury Dezső: Horváth János (1878-1961.) Magyar Nyelv. 1961. Június. LVII. évf. 2 sz. 126-134 p.  Keresztury Dezső (1904-1996) író, lapszerkesztő saját kezű dedikációjával Horányi Mátyás (1928-1995) irodalomtörténésznek a Magyar Nyelv egy cikkén.
13130.

800 HUF
cca 1961-1983 13 db magyar és külföldi étlap és itallap
13131.

1 000 HUF
1963 A Képes Sport X. évfolyamának számai egybe kötve, nem teljes
13132.

1 600 HUF
1965 London, Anglia-Magyarország (1:0) labdarúgó mérkőzés meccsfüzete 10p. / Football match programme England-Hungary in London
13133.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF