Maps Number of items: 70
2002603
12857
361
Maps
Other collectibles
1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm
2 000 HUF
1960237
12858
361
Maps
Other collectibles
3 000 HUF
2002608
12859
361
Maps
Other collectibles
2 000 HUF
1974135
12860
361
Maps
Other collectibles
2 800 HUF
2080668
12861
361
Maps
Other collectibles
cca 1940 A Margit sziget helyszínrajza. Rajzolt térkép 110x30 cm
1 000 HUF
2080827
12862
361
Maps
Other collectibles
cca 1840-1910 9 darabos vegyes régi térkép tétel
2 000 HUF
1771667
12863
361
Maps
Other collectibles
cca 1930 Mit vesztett a magyar színészet Trianon által? Térkép a Színészegyesület kiadásban. 75x100 cm Vászonra kasírozva. Sérülésekkel
6 000 HUF
2081065
12864
361
Maps
Other collectibles
2 db régi térkép: cca 1860 Tinke határában Dessewffy Gyula úr birtokai, sérült 50x60 cm, 1850 Pusztasáp térképe Borsod megyében. 50x60 cm
3 000 HUF
2082067
12865
361
Maps
Other collectibles
1884 Budapest főváros beltelkeinek utczahálózati térképe, szerk.: Székesfővárosi Mérnöki Hivatal Földmérési Osztálya által (Lukács Ignác), 1:10 000, vászonra kasírozva, foltos, kisebb szakadásokkal, megviselt állapotban, 99x81 cm.
5 000 HUF
2081625
12866
361
Maps
Other collectibles
cca 1910 A Magyar Szent Korona Országainak területén levő vasutak rakhelyfekvésének átnézeti ábrája, vasúti térkép, rajta Pozsony és Budapest helyrajzával, 1: 1,050.000, Bp., Klösz György és Fia Műintézete-ny., hajtásnyomokkal, a szélén, a kereten kis levágással, de a térképet nem érinti, 63x93 cm
12 000 HUF
2081799
12867
361
Maps
Other collectibles
1864 Stieler, Adolf: Hand-atlas über alle Theile der Erde und über das Weltgebaude. Gotha, 1864, Justus Perthes, 2 sztl. lev.+83 t.+1 sztl. lev.+32 t. Színezett acélmetszetek. Kiadói haránt alakú aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, gyűrött, foltos elülső előzéklappal és szennylappal, kissé foltos lapokkal, néhány kisebb lapszéli sérüléssel, megviselt állapotban.
12 000 HUF
2082265
12868
361
Maps
Other collectibles
1967 The Archeological map of Iraq. 1:1,500.000, Baghdad, Survey Press, angol nyelven, hajtásnyomokkal, kis szakadással, 80x65 cm.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035