Number of items: 136
2071291
11195
360
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás Pécs tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm
1 200 HUF
2071288
11196
360
Other collectibles
Zsolnay virág mintás szószos tál, matricás, jelzett, kopott, 22×14 cm
1 600 HUF
2074588
11197
360
Other collectibles
Zsolnay pirogránit utcakő. Jelzett. 15x15 cm
3 000 HUF
2073319
11198
360
Other collectibles
Zsolnay Zsuzsanna (térdelő női akt), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
8 000 HUF
2070959
11199
360
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, matricás, jelzett, hiányos, lepattanással
4 000 HUF
2071218
11200
360
Other collectibles
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
2 000 HUF
2071215
11201
360
Other collectibles
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, száján vízkővel, m: 16,5 cm
3 000 HUF
2070883
11202
360
Other collectibles
Zsolnay tulipán mintás csészealj, kézzel festett, mázas porcelán fajansz, apró lepattanással, d:17,5 cm
5 000 HUF
2070376
11203
360
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
3 000 HUF
2055610
11205
360
30000
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, hibátlan
30 000 HUF
2070472
11206
360
Other collectibles
Hollóházi süteményes készlet: 6 db tányér, d: 16,5 cm, 1 db nagy tál, d: 32 cm, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal
4 000 HUF
2071295
11207
360
Other collectibles
Hollóházi porcelán virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m