Number of items: 136
2069449
11159
360
Other collectibles
Herendi VIktória tejszínkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
2 000 HUF
2069439
11160
360
60000
Other collectibles
Herendi Viktória porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
60 000 HUF
2075151
11161
360
Other collectibles
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 3 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
5 000 HUF
2075108
11162
360
Other collectibles
Herendi Rotschild mintás áttört tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
3 600 HUF
2056937
11163
360
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás tál és tálkák (7 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:10 cm, d:18,5 cm, d:14 cm (6 ×)
12 000 HUF
2075080
11164
360
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás tálkák (6 db), kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:14 cm (6 ×)
9 000 HUF
2075105
11165
360
Other collectibles
Herendi virág mintás ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 6,5 cm
1 600 HUF
2070072
11166
360
Other collectibles
Herendi Eton mintás porcelán süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm
1 800 HUF
2070064
11167
360
11000
Other collectibles
Herendi Eton mintás porcelán mélytányér, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
11 000 HUF
2070074
11168
360
Other collectibles
Herendi Eton mintás porcelán lapostányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
2 000 HUF
2073835
11169
360
Other collectibles
Herendi porcelán kínai oroszlán figura. Jelzett, hibátlan. m: 16 cm
12 000 HUF
2071224
11170
360
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, peremén mázhiánnyal, m: 10 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m