Art-ceramics
Number of items: 50
2076254
11094
360
Art-ceramics
Other collectibles
Csavlek Etelka (1947-): Pegazus. Festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, m: 17 cm
16 000 HUF
2076259
11095
360
28000
Art-ceramics
Other collectibles
Csavlek Etelka (1947-): Angyalkás gyertyatartó. Festett mázas kerámia, jelzett, mázkopásokkal, készítéskori tűzrepedéssel 17×16×15 cm
28 000 HUF
2074793
11096
360
11000
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Narancs-fekete kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm, d:14,5 cm
11 000 HUF
2071187
11097
360
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m: 11 cm, d:14 cm
6 000 HUF
2071186
11098
360
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
8 000 HUF
2071181
11099
360
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos tálka. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, 20,5×9,5 cm
6 000 HUF
2071177
11100
360
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Spirál füles tálka. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, 18×13 cm
5 000 HUF
2071173
11101
360
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-fehér váza. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:19 cm
8 000 HUF
2073942
11103
360
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Géza (1894-1971): Pálinkás készlet 6 db + tálca 33 cm Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan
4 000 HUF
2071196
11104
360
Art-ceramics
Other collectibles
Antalfiné Szente Katalin (?- ): Angyalkás gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal, m: 15 cm
1 200 HUF
1672595
11105
360
50000
Art-ceramics
Other collectibles
50 000 HUF
1960290
11106
360
Art-ceramics
Other collectibles
Ráhmer kerámia: Fiú vázával (asztali lámpa). Festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 22 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m