Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 28
2072241
30871
360
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1907. "Ember küzdj és bízva bízzál! / Temesvári Kerületi Ifjúsági Tornaverseny" jelzett Ag sport emlékérem, füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel (23,60g/0.800/49,5x39mm) T:1-,2 patina
Hungary 1907. "Ember küzdj és bízva bízzál! / Temesvári Kerületi Ifjúsági Tornaverseny" hallmarked Ag sports commemorative medallion with ear, with "SGA" maker's mark (23,60g/0.800/49,5x39mm) C:AU,XF patina
16 000 HUF
2077152
30872
360
Numismatics
~1910. "Szolnoki Attila Kerékpár Club - Ép ész csak edzett testben él 1910" zománcozott jelvény, hátlapon "HIRSCHLER ÉS FRÖMEL BUDAPEST" gyártói jelzéssel (42x31mm) T:2 zománchiba, tűhiány
12 000 HUF
2077182
30873
360
Numismatics
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés
1 400 HUF
2077328
30874
360
Numismatics
~1930. "M.O.V.E. ÓZDI VASGYÁRI TESTGYAKORLÓK KÖRE 1909 / I. DÍJ" Al sport díjérem, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph.
1 000 HUF
2077314
30875
360
Numismatics
~1930-1940. "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" hadiém sport emlékérem (54mm) + "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" Br plakett (40mm) T:1-,2 kis patina
4 000 HUF
2077311
30876
360
Numismatics
1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" zománcbetétes Br úszó sport emlékérem, hátlapon "1933" gravírozással valamint "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (46mm) T:1-
5 000 HUF
2072192
30877
360
Numismatics
1935. "N.H.E. (Nemzeti Hajós Egyelet(?)) Házi verseny 1935" zománcbetétes Br sport emlékérem, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (45mm) T:2
7 000 HUF
2077215
30878
360
Numismatics
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
4 000 HUF
2077337
30879
360
Numismatics
1935. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" hadifém sport emlékérem (41mm) T:1-
1 200 HUF
2077342
30880
360
Numismatics
1938. "Újpesti Torna Egyesület 1885" Br sportplakett ezüstözött fém betéttel, "KÉMÉNDY VÁNDORDÍJ 1938" gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (86x62mm) T:1-
3 000 HUF
2077168
30881
360
Numismatics
1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" hadifém Levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (70x52mm) + miniatűr hadifém gomblyukjelvénnyel (31x22mm). Szign.: MASEFSZKY T:1- kis oxidáció
Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" war metal Levente plaque, on the reverse with makers mark "LUDVIG" (70x52mm) + miniature buttonhole badge (31x22mm). Sign.: MASEFSZKY C:AU small corrosion
Sallay 211/b.
8 000 HUF
2075977
30882
360
Numismatics
1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" ezüstözött Br díjérem, hátoldalán gravírozva, eredeti tokban (~50mm) T:2
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035