Military Number of items: 31
2056081
31523
360
Military
Numismatics
1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül (39mm) T:2
Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" silver-plated Br decoration on ribbon, without hallmark (39mm) C:XF
NMK 390.
20 000 HUF
2071437
31524
360
Military
Numismatics
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 ph.
Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon C:XF edge error
NMK 427.
1 200 HUF
2070104
31525
360
Military
Numismatics
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br kitüntetés, sérült, kopott mellszalaggal T:2
NMK 427.
2 600 HUF
2071365
31526
360
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
NMK 428.
2 000 HUF
2069442
31527
360
Military
Numismatics
1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
NMK 429.
1 600 HUF
2070095
31528
360
Military
Numismatics
1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2
Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration on ribbon C:XF
NMK 528.
5 000 HUF
2076037
31529
360
Military
Numismatics
~1949. "Haditorna arany fokozat" zománcozott, ezüstözött Cu fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:2
1 200 HUF
2071128
31530
360
Military
Numismatics
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:1-Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered decoration, with miniature, in original case C:AU
NMK 664.
4 000 HUF
2069845
31531
360
Military
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, viselői igazolvánnyal T:1-
3 000 HUF
2077114
31532
360
Military
Numismatics
~1960-1970. "Kiváló fényképész a légierőnél" zománcozott fém jelvény (40mm) T:2 tű hiányzik
1 600 HUF
2071106
31533
360
Military
Numismatics
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-
NMK.: 615
2 000 HUF
2069851
31534
360
Military
Numismatics
~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (45x33mm) T:2
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035