Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 148
1974325
30831
360
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1992. "Magyar Növény-Mikroszaporítók Egyesülete / Haberlandt Gottlieb" kétoldalas Br plakett (112x94mm) T:2 patina
4 000 HUF
2070995
30832
360
Numismatics
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
1 000 HUF
1988076
30833
360
Numismatics
1993. "100 éves A Budapesti Elektromos Művek Rt." egyoldalas Br plakett (104mm) T:1-
1 000 HUF
2059327
30834
360
Numismatics
1995. "Légoltalmi Liga 1935-1995" aranyozott fém emlékérem, dísztokban (30mm) T:PP
1 000 HUF
2076952
30835
360
Numismatics
1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulója" Br emlékérem (50mm) T:2
2 800 HUF
2041661
30836
360
Numismatics
1998. "Atlétika Európa-bajnokság Budapest" peremen jelzett Ag emlékérem (3xklf) műanyag dísztokban (összesen 102g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina
20 000 HUF
2070588
30837
360
Numismatics
2000. "10 kr. / II. Magyar Bélyeg és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest 2000 - MAFITT" aranyozott fém bélyegérem tokban T:1 (eredetileg PP)
1 600 HUF
2058317
30838
360
Numismatics
2004. "MKB Jelen a jövendő / Felelősséggel a gyermekekért" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP
6 000 HUF
2003715
30839
360
Numismatics
2008. "Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége / Jubileumi Emlékérem 1948-2008" egyoldalas öntött Br plakett, hátoldalon gravírozva (68mm) T:1-
1 800 HUF
2003656
30840
360
Numismatics
DN "A Világ Világossága" egyoldalas öntött Br plakett (80,5mm) T:1-
4 000 HUF
2078549
30841
360
Numismatics
DN " Magyarok Kincstára - II. Rákóczi Ferenc 20 Poltura" Br emlékérem (20,5mm) T:1
1 200 HUF
2076169
30842
360
Numismatics
DN "Szolnok / Városi Tanács" kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:2
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035