Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 71
2069765
31554
360
30000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon C:AU,XF
NMK 533.
30 000 HUF
2069771
31555
360
Numismatics
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, kissé sérült adományozói tokban T:1-
Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in somewhat damaged original case C:AU
NMK 534.
8 000 HUF
2069757
31556
360
6500
Numismatics
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon T:2
Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon, miniature with service ribbon C:XF
NMK 536.
6 500 HUF
2069915
31557
360
Numismatics
~1950. "A Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Gépipar" zománcozott Rákosi-címeres jelvény, miniatűrrel, dísztokban T:2
1 600 HUF
2069902
31558
360
Numismatics
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés dísztokban, miniatűrrel, viselői igazolvánnyal T:2
1 200 HUF
2069932
31559
360
Numismatics
~1950. "A Szakma Kiváló Műszaki Dolgozója - Könnyűipar" zománcozott jelvény és miniatűr Rákosi-címeres dísztokban, hátlapon gravírozott "65094" sorszámmal T:2
1 000 HUF
2069769
31560
360
Numismatics
1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951" Br kitüntetés, eredeti tokban T:2
3 000 HUF
2069883
31561
360
Numismatics
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés dísztokban, miniatűrrel T:2
1 400 HUF
2069866
31562
360
Numismatics
1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés, hátlapon gravírozott "M/87" sorszámmal, kopottas dísztokban T:2
1 600 HUF
2069872
31563
360
Numismatics
1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, kopottas dísztokban T:1-
1 600 HUF
2071079
31564
360
Numismatics
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dísztokban T:1-
NMK.: 603
2 000 HUF
2071103
31565
360
Numismatics
1954. "Munka Érdemérem" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, kissé sérült dísztokban T:1-
NMK: 606
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035